Apart

Not: Evcil hayvan kabul etmiyoruz.

Giriş Kat  Odamız

      Bu katta bir adet odamız mevcuttur. Bu odamız 2 kişiliktir. Buzdolabı ve çay makinası mevcuttur.

 

1. Kat   Oda ve Apartımız.

      Bu katta da oda ve apart dairesi mevcuttur. Bu apartlarımızda ilki 5 kişiliktir. Aile odamız ve iki kişilik odamızda da buzdolabı ve çay makinası mevcuttur.

 

2 . Kat   Odalar 

      Bu katta da bir adet apart dairesi mevcuttur. Bu apartlarımızda hem deniz hem dağ manzarası görünmektedir. Gayet geniş oldugu için 5-6 kişinin rahatlıkla konaklayabileceği büyüklüktedir.

  Bej renkli koltuk takımı bulunmaktadır. Salonda iki adet tekli yatak bulunmaktadır.

 Ayrıca bu katta iki odamız bulunmakta olup birisi üç diğeri iki kişiliktir. Üç kişilik odamız full deniz manzaralı iki kişilik olan ise dağ manzaralı olup her ikisinde de buzdolabı ve çay makinası mevcuttur.

 

ve Apartlarımız

3 . Kat   Apartlarımız.      Bu apartımız çatı katındadır. İki adet apart dairesi mevcuttur. Bu apartlarımızda hem deniz hem dağ manzarası harkuladedir. 4 Kişinin rahatlıkla konaklayabileceği büyüklüktedir.

  Yeşil koltuklu olan 4 kişilik çamaşır, bulaşık makinası ve fırın bulunmaktadır. Turuncu koltuklu olan apartımız 6 kişiliktir. Her iki apart full deniz manzaralı geniş teraslı ve en üst katımızdadır.

2+1 Apartlarımız 

Bu apartlarımız 2+1 olup çift banyo ve tuvaleti vardır. Full döşeli çamaşır bulaşık makinası fırın mutfak araç gereçlerine kadar mevcuttur. Her birinde 6-8 kişi kalabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir